Výběr jazyka
Cz
Web není aktualizován od roku 2012

Nová možnost pro učitele

Ředitel NÚOV: Podělte se o své zkušenosti  

Proch__zka.jpgRNDr. Miroslav Procházka, ředitel NÚOV

 

Vážené kolegyně a kolegové z odborných škol,

od konce září funguje Metodický portál RVP.CZ v nové podobě a na rozdíl od dřívějška ho mohou velmi dobře využít i odborné školy. Portál byl vytvořen v rámci projektu Metodika II, na který přispívá Evropský sociální fond. Jeho obsah přitom vzniká přímo ve školách, nabízí tedy nikoliv dobré rady „od stolu“, ale praktické zkušenosti, které se osvědčily konkrétním učitelům či učitelkám při reformě. Můžete se tu seznámit s různými inovacemi, dobrými nápady či metodickými radami a učebními materiály Vašich kolegů, kteří podobně jako Vy tvoří školní vzdělávací programy a začínají podle nich učit. Díky tomu můžete na portálu najít inspiraci pro modernizaci své vlastní školy.

To ale není všechno. Portál RVP.CZ dává také Vám příležitost prezentovat postupy či učební materiály, které se ve Vaší škole osvědčily při probíhající reformě. Využijte této vyborné příležitosti a popište nové metody práce či učební materiály, které jste si vymysleli. Můžete tím prezentovat vlastní práci a zároveň pomoci učitelům jiných škol. Napsat kvalitní článek dá mnoho práce, proto jsou příspěvky finančně honorovány.

Věřím, že této nové možnosti využijete, a přeji Vám v tom mnoho úspěchů.

 

RNDr. Miroslav Procházka

ředitel Národního ústavu odborného vzdělávání

 

  • Podrobnější informace můžete získat přímo na portálu RVP.CZ a také od manažera projektu v NÚOV Lukáše Huly, e-mail: lukas.hula@nuov_cz, tel.: 274 022 425

Nahoru