Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

První schůzka autorského týmu pro obor Nástrojař

Tým, který tvoří jednotné zadání závěrečné zkoušky, řídí Ing. Jiří Mlíka ze Střední školy technické ve Žďáru nad Sázavou. Schůzka se uskutečnila 24.9.2009 v NÚOV.  

nastrojar.jpgČleny týmu jsou Petr Šapa, DiS. a Zdeněk Ganzwohl z téže školy a dále Ing. Otta Klekner a Petr Weiss ze Střední školy strojní, stavební a dopravní v Liberci a Jaroslav Winter a Ing. Zdeněk Jakl ze Střední průmyslové školy v Hronově. Závěrečnou zkoušku v oboru bude letos skládat 421 žáků.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky