Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

VYHODNOCENÍ NÁZORŮ ODBORNÍKŮ Z PRAXE NA JEDNOTNÉ ZADÁNÍ ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY

Důležitou zpětnou vazbu ke kvalitě vytvořených jednotných zadání poskytují zástupci sféry výkonu povolání, pro která jsou žáci příslušných oborů vzdělání připravováni. Zpracování stanovisek k jednotným zadáním 2010/2011 organizovala Hospodářská komora ČR a do expertního posuzování zapojila 68 odborníků z praxe. Publikace obsahuje shrnující informace o výsledcích expertního posuzování a dalším využití získaných poznatků.  

obal01.jpg publikace ke stažení (195,31 KB)

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky