Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Vzdělávání tvůrců jednotných zadání

Vzdělávání tvůrců jednotných zadání 2011/2012 pro obory vzdělání kategorie H  a  Vzdělávání tvůrců jednotných zadání 2011/2012 pro obory vzdělání kategorie E  

Publikace jsou určeny pro tvůrce jednotných zadání – autory a editory, kteří budou v autorských týmech připravovat jednotná zadání pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Vytvořená zadání budou v březnu 2012 zpřístupněna všem školám, které je budou moci využít pro závěrečné zkoušky.


 Vzdělávání tvůrců jednotných zadání H (1,97 MB
 Vzdělávání tvůrců jednotných zadání E (1,67 MB)

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky