Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Škola 2012

22. 10. 2012    Litoměřický deník - Ve dnech 16. – 17. 10. 2012 se konala Nabídka a prezentace středních škol a učilišť.Dům kultury Litoměřice přivítal 26 škol. Cesty k dalšímu vzdělávání nabízí Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, o.p.s Jarošova 23, Litoměřice.  

Tato nabídka obsahuje obory vzdělávání s výučním listem, obory vzdělávání s maturitou, univerzitu třetího věku, středisko volného času, projekt UNIV 2 KRAJE a také ubytování i stravování. Při této příležitosti upoutala nabídka logických her (šachy a piškvorky) a hlavolamy. Organizátoři, žáci i učitelé změřili své síly v turnaji bez rozdílu kvalifikace a věku. Jeden hlavolam však nevyřešil nikdo. Autor přislíbil účast na dnu otevřených dveří dne 15. 11. 2012 a stejně jako minulý rok předvede řešení.

Fotodokumentaci zajišťoval pan učitel Marek Rubec. Nejlepší výsledky v piškvorkách dosáhla Michaela Pavlátová, která tak oslavila své jmeniny. V šachových partiích byly vidět oběti dam, malá a velká rošáda, braní mimochodem, prodloužený šustrmat a odborné rozbory a rady kolemjdoucích i sedících u tří stolů s osmi židlemi. Na koho se nedostalo, byl pozván do Žitenické ulice 18 (každou středu od 14 do 16 h pro pokročilé) a do Jarošovy ulice 23 (každý čtvrtek od 14:40 do 16.10 h pro začátečníky).

Nahoru